Seznámení + postavy

9. července 2014 v 19:02 | Abbie |  Fairy Tail

Seznámení

Ahojky, chci Vám představit moje oblíbený anime :D Člověk by to do mě neřekl, ale já na toho opravdu jsem :D
Rok vydání: 2009 ( myslím )
Žánr: akční, dobrodružné, magie, fantasy, komedie
Počet epizod: ?175?
Bylo nebylo, v jedné zemi existovala magie. A kde je magie, tam, jak je známo, žijí mágové. Ti se spojují do cechů a společně pak dostávají práci a různé úkoly. A nejznámější, nejztřeštěnější, nejvtipnější, nejpřátelštější a vůbec nejlepší cech jménem :
Lucy na své cestě do nejlepšího cechu potká salamandera, který jí tvrdí, že patří do Fairy Tail. Lucy si myslí, že je úchyl, ale je to ochotná přehlédnout. Hlavně aby ji dostal do cechu. Ze salamandera se nekonec stal podvodník a Lucy, díky němu má teď velké problémy. Naštěstí ji zachránil Natsu s Happym. ( představení níže ) Ukáže se, že Natsu je pravý ohnivý salamander z Fairy Tail, který hledá svého učitele, přítele a vlastně i otce draka Igneela ( který údajně zmizel ) Natsu nabídne Lucy, aby se připojila k cechu Fairy Tail. Lucy nabídku ráda přijmula. Lucy po příchodu do cechu zjistí, že Fairy Tail je jedna velká rodina, která je ochotna položit za toho druhého i život. Dostane se do týmu složeného z ohnivého salamandera Natsua, jeho modrého, létajícího mazlíčka a mluvícího mazlíčka Happyho, Graye, který je sexy exhibicionista ( furt polonahý :D ) a z Erzy, která patří mezi nejsilnější mágy ve Fairy Tail.

Postavy:

Lucy Heartfilia:

Věk
17 Let
Pohlaví
Žena
Titul
Mág hvězdných duchů
Karma
Kladná

Výskyt
Fairy Tail
Jednoho dne, Lucy zachránil Natsu před kouzlem, které donutilo ostatní se do vás zamilovat. Natsu přivedl Lucy do Fairy Tail. Lucy je hvězdný mág, používá hvězdné duchy k boji, a bojuje s nimi po boku. Lucy je střeštěná, lehce naivní, důvěřivá dívka. Tvoří tým s Natsuem, Grayem, Erzou a Happym.


Erza Scarlet:

Věk
19 let
Pohlaví
Žena ( někdy pochybujuxD )
Titul
Titania, S-class mág
Karma
Kladná
Výskyt
Fairy Tail
Erza měla těžké dětství, musela stavět s ostatními kamarády nebeskou věž. Nebeská věž, měla sloužit k probuzení Zarefa, nejsilnějšího mága. Při stavbě Nebeské věže se seznámila s mnoha dětmi a s Gerardem, který jí dal příjmění Scarlet.

Natsu Dragneel:

Věk
18 let
Pohlaví
Muž
Titul
Ohnivý drakobijec, "Salamander"
Karma
Kladná
Výskyt
Fairy Tail

Natsua vychovával a učil drak Igneel. Když mu bylo asi 8 let, Igneel ho opustil. Od té doby ho Natsu pořád hledá. Natsu je ohnivý Drakobijec, pár měsíců potom, co ho opustil Igneel se přidal k Fairy Tail.

Gray Fullbuster:

Věk
18 Let
Pohlaví
Muž
Titul
Ledový mág
Karma
Kladná
Výskyt
Fairy Tail
Gray se objevil poprvé v 2 díle, Fairy Tail. Učil se u Ul, kde se taky naučil používat ledovou magii. Odtud taky pochází jeho zvyk, sundávat si vždy triko.

Vlastně Gray celkově nesnáší oblečení. Nejdříve plnil mise sám. Poté se přidal do týmu s Natsuem, Lucy, Erzou a Happym. Učitelka Graye umřela, když na jejich vesnici zaútočilo monstrum. Obětovala se tím že ho zapečetila do obrovského ledovce. Společně s Grayem se učil od Ul i Lyon.

Happy:

No co k němu říct ... Je to malá, modrá, létající číča :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Ti tady?

Ano 88.9% (8)
Ne 11.1% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama